Ana sayfa Magazin Müjdat Gezen’in pasaportuna el konuldu

Müjdat Gezen’in pasaportuna el konuldu

Yurtdışında sahneleyeceği tiyatro oyunu için bugün sabah saatlerinde havalimanına giden Müjdat Gezen'in pasaportuna el koyuldu. Emniyet'ten Müjdat Gezen'nin avukatına yapılan açıklamada durumun'sistemsel arızadan kaynaklandığını bildirdi. 

PAYLAŞ
Yurtdışında sahneleyeceği tiyatro oyunu için bugün sabah saatlerinde havalimanına giden Müjdat Gezen‘in pasaportuna el konuldu. Gezen’in yurtdışına çıkışına izin verilmedi. Tiyatro oyunu ekibi uçağa binerken Gezen Türkiye’de kaldı.
Skandalı Gezen’in avukatı Celal Ülgen tarafından duyuruldu. Ülgen twitter hesabından şu açıklamayı yaptı;
Büyük rezalet yurt dışına çıkış yasağı kaldırılan MÜJDAT Gezen şu anda yurt dışına çıkamıyor çünkü pasaportu iptal edilmiş. SABIHA Gökçen’de pasaportuna el konuldu ve geri dönüyor.
Yurt dışında oyunu vardı. Ekip gitti Müjdat Gezen gidemedi. Pasaport iptali yargısal bir işlem değil idari bir işlemdir. Üstelik bize bildirilmeyecek büyük zarara uğramcmıza neden olundu.

Celal Ülgen yeni bir paylaşım yaparak durumun ‘sistemsel arızadan kaynaklandığını bildirdi.

Ülgen, “Evet şu anda Emniyet Müdürlüğünden aradılar. Sistemsel bir hata olduğunu ve Müjdat Gezen’in yurt dışına çıkabileceğini, pasaportunu derhal vereceklerini söylediler. Özür de dilediler. Bu nedenle Basın toplantısı iptal. Müjdat Gezen oyuna yetişmeye çalışacak” tweetini attı.